Co děláme

[vc_cta_button call_text=”DESIGN STUDIO-BOYO” call_desc=”Nikdo nezná váš business lépe než vy. Vy mluvíte, my posloucháme a pomáháme objevovat, jak skvěle může vaše služba nebo produkt vypadat. Náš desgin jde k podstatě věci a vynáší ji napovrch.” bk_color=”#ffffff” text_align=”text_center” title=”NAŠE PRÁCE” target=”_self” color=”btn-inverse” icon=”none” size=”btn-large” position=”cta_align_bottom” button_align=”button_center” href=”https://boyo.cz/protfolios/”]

SAZBA A TISKOVINY

Plakát, katalog, billboard nebo knihu. Vzhlem k tomu, že ovládáme jak marketingové mechanizmy v rámci propagačních tiskovin, tak pravidla typografie, připravíme pro tiskárnu data veškerých kategorií. V minulosti jsme ve studiu Boyo připravili řadu knižních publikací, katalogů k výstavám nebo brožur. Jsme schopni také navrhnout podobu marketingových kampaní. Této služby u nás v minulosti využili například optika roku 2014-oční centrum Vidum, studio Art Flowers, portál Mypark, kancelár Arsiviva nebo magistrát města Opavy.

Vybrané práce

FOTOGRAFIE

K dispozici máme kvalitně vybavené fotostudio. Není problém nafotit kolekci vašich výrobků na fotostole, celou rodinu, svatbu nebo reklamní snímky.

Vybrané projekty

LOGA+JEDNOTNÝ VIZUÁLNÍ STYL

Dokážeme vyjádřit grafickou podobu firmy. Klademe důraz na jasné zdělení, snadnou reprodukovatelnost, precizní zpracování a originalitu. Součástí je i grafický manuál a případná aplikace vizuálu na firemní a propagační materiály.

WEBDESIGN

Dáme tvář vašim stránkám, nebo navrhneme zcela nový koncept. Není vždy nutné investovat do webu desítky tisíc. Máme recept, jak dostupně získat kvalitní prezentaci, odpovídající požadavkům moderního uživatele. Problém není ani s přehledným eshopem a optimalizací. Pokud připravujete nové stránky, budmeme rádu, když svůj krok budete nejprve konzultovat s námi.

KONTAKT

CENY

Ze zkušenosti víme, že každý projekt a klient potřebuje jiné spektrum služeb a jiný přístup. Z toho tůvodu nemáme ceny pevně stanoveny. Jedno je ale jisté, za kalkulaci a konzultaci v našen studiu nezaplatíte nic.

KONTAKT

NO WIDGETS YET
Turn me off under Pulse Options>General Tab

Co děláme | BOYO